Etsy parduotuvių kūrimas, priežiūra ir optimizavimas

Visos Etsy paslaugos

Jeigu svajojate turėti savo rankdarbių, unikalių gaminių arba vintažinių prekių parduotuvę Etsy platformoje, tuomet mes galime Jums padėti! Jeigu jau turite savo Etsy parduotuvę, bet reikalinga pagalba arba norite maksimaliai išnaudoti SEO optimizavimo galimybes, didinti pirkėjų srautą ir skleisti žinią apie Jūsų nepakartojamus produktus, tuomet vėlgi apsilankėte reikiamoje vietoje.

Mūsų patyrusi SEOArt specialistė teikia visas būtinas sėkmingos prekybos Etsy platformoje paslaugas: konsultuoja, kuria naujas parduotuves, aprašymus, atlieka raktažodžių tyrimą rinkoje, konkurentų analizę, optimizavimą pagal SEO principus.

Ko reikia norint sukurti Etsy parduotuvę? Nepriklausomai nuo to, ar kursite Etsy parduotuvę savarankiškai, ar tai atliks SEO specialistė, Jums reikės:

 • sugalvoti Etsy parduotuvės pavadinimą (jis turi būti neužimtas),
 • kokybiškų prekių nuotraukų, kuo daugiau informacijos apie gaminius (pavyzdžiui, iš ko pagaminta, kokių išmatavimų, dydžio ir pan.),
 • pateikti mokėjimams atlikti ir priimti būtinus duomenis bei patvirtinti savo tapatybę Etsy sistemoje.

Taip pat SEOArt specialistė administruoja, prižiūri sukurtas Etsy parduotuves, palaiko ryšį su klientais net ir po atlikto projekto bei padeda iškilus problemoms, atsako į Jūsų klausimus. Etsy parduotuvės kasmėnesinis administravimas priklauso nuo poreikių ir gali apimti šiuos darbus:

 • naujų prekių įkėlimą,
 • prekių pavadinimų, aprašymų, tagų kūrimą arba koregavimą pagal SEO principus,
 • bendravimą su pirkėjais, atsakymus į užklausas anglų kalba,
 • Etsy parduotuvės reklamavimą Facebook grupėse ar kt.,
 • Etsy Ads kampanijų, išpardavimų, kuponų kūrimą,
 • vizualinės medžiagos kūrimą,
 • kitas užduotis.

Etsy paslaugų kainos:

Etsy konsultacijos

trumpa konsultacija Etsy klausimais užpildžius žemiau šiame puslapyje esančią formą

nemokama

Etsy parduotuvės sukūrimas

į kainą įeina raktažodžių tyrimas, bent 10 prekių įkėlimas, būtinos informacijos supildymas ir optimizavimas

nuo 70€

Raktažodžių tyrimas rinkoje

rinkos ir konkurentų analizė

nuo 30€

Vienos prekės (listingo) aprašymo sukūrimas

tekstų kūrimas arba vertimas iš lietuvių kalbos į anglų kalbą

nuo 1€

Etsy parduotuvės SEO optimizavimas

į kainą įeina raktažodžių tyrimas, parduotuvės aprašų koregavimas, bent 10 prekių SEO optimizavimas

nuo 50€

Vienos prekės (listingo) SEO optimizavimas

prieš optimizavimą reikalinga atlikti raktažodžių tyrimą

1€

Etsy parduotuvės administravimas

Etsy parduotuvės priežiūros kaina per mėnesį

10-70€

Etsy parduotuvės reklamavimas soc. tinkluose

Etsy parduotuvės reklamavimas Facebook grupėse

nuo 20€

Etsy mokesčiai (atnaujinta 2020-11-30):


Kadangi sulaukiame nemažai užklausų dėl Etsy platformoje taikomų mokesčių pardavėjams, tai šio puslapio paskutinėje dalyje SEOArt specialistė dalinasi naujausia glausta informacija apie Etsy sistemos mokesčius:

 • Kiekvieno prekės vieneto įkėlimas (angl. listing) kainuoja $0.20 (0.18 EUR). Kai pirkėjas įsigyja prekę arba pasibaigia 4 mėnesių listing'o galiojimo laikotarpis ir norite įkelti prekę pakartotinai, vėl tenka mokėti $0.20 (0.18 EUR). Mokestis taikomas ir privatiems listing'ams. Ši suma už kiekvieną prekės įkėlimą (listing fee) yra pridedama prie Jūsų Etsy mokėjimo sąskaitos (Payment account).
 • Transakcijos/sandėrio mokestį Etsy sistema nuskaičiuoja automatiškai nuo kiekvieno įvykusio pardavimo. 5% mokestis yra taikomas tiek nuo pačios prekės kainos (transaction fee), tiek ir nuo siuntimo kainos (shipping transaction fee).
 • Mokėjimo apdorojimo mokestis (processing fee) taikomas, jei klientas apmokėjo už įsigytą prekę per Etsy mokėjimų sistemą (Etsy payments). Suma nuskaičiuojama automatiškai įvykus pardavimui, o informaciją, kiek tiksliai kiekvienu pirkimo atveju sudarė šis mokestis, galite rasti savo Etsy mokėjimo sąskaitos skyrelyje (Payment account) esančioje detalioje išklotinėje. Lietuvos pardavėjams mokestis yra 4% nuo bendros pardavimo kainos (prekės ir siuntimo kaina) + 0.30 EUR.
 • VAT (value-added tax) - tai 21% mokestis, taikomas nuo transaction fee, shipping transaction fee, processing fee bei listing fee sumų. VAT mokesčius Etsy sistema nuskaičiuoja automatiškai.
 • Depozito valiutos konvertavimo mokestis. Gali būti taikomas šis 2.5% dydžio mokestis, tačiau tik tuo atveju, jei talpindami prekes nurodėte kitą, negu kad Jūsų banko sąskaitos, valiutą.

Grubiai skaičiuojant, Etsy mokesčiai Lietuvos pardavėjamas sudaro maždaug 13-14% nuo prekės + siuntimo kainos. Visgi kaip jau buvo minėta, detalias išklotines apie Etsy platformos taikomus mokesčius kiekvieno pardavimo atveju galite pasižiūrėti: Shop Manager > Finances > Payment account.Jeigu norite pagerinti savo turimos Etsy parduotuvės pozicijas savarankiškai, kviečiame pasinaudoti patarimais, nurodytais šiame straipsnyje: SEO patarimai, turintiems internetinę parduotuvę Etsy platformoje. O tiems, kurie ieško profesionalios pagalbos, prašome drąsiai rašyti, klausti ir domėtis elektroniniu paštu: info@seoart.lt arba užpildyti žemiau esančią formą.

Rašykite mums: