SEO paslaugos

Mūsų SEOArt komandos specializacija - profesionalios SEO paslaugos ir kokybiškas jų teikimas. Atliekame SEO projektų įgyvendinimą jau veikiančioms arba dar tik ruošiamoms interneto svetainėms. Be to, teikiame kasmėnesines SEO priežiūros paslaugas, nepriklausomai, ar pirminis SEO projektas buvo atliktas mūsų SEO specialistų, ar kitų SEO agentūrų. Taip pat SEOArt komanda rašo tekstus, straipsnius, kurie yra neatsiejama turinio marketingo dalis ir padeda būti matomais internete tiek vartotojų, tiek paieškos sistemų robotų.

Kaip jau buvo akcentuota, SEO priemones būtina pritaikyti kiekviename internetinio verslo žingsnyje, taigi didžiosios įmonės savo darbuotojų tarpe turi SEO specialistą ar visą jų komandą, o mažųjų verslų savininkai, kurių finansinės galimybės ribotos, visada gali kreiptis į individualia veikla užsiimančius SEO specialistus arba SEO įmones. Bet kuriuo atveju, SEO paslaugos neabejotinai turėtų būtų įtraukiamos į Jūsų verslo išlaidas, nes tai yra bene geriausia investicija žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą.

Informaciją apie kiekvienos SEO paslaugos kainą rasite mūsų kainoraštyje.

Teikiamos profesionalios SEO paslaugos:


SEO tekstų, 

straipsnių rašymas

 • unikalūs svetainės tekstai
 • straipsniai ir pranešimai spaudai
 • SEO straipsniai
 • el. knygos

Kasmėnesinės SEO

paslaugos

 • kasmėnesinė svetainės SEO priežiūra
 • svetainės turinio kūrimas
 • marketingo paslaugos


SEO paslaugos - kas tai?

Pradėkime nuo pradžių ir atsakykime į klausimą, kas yra SEO paslaugos. Geriausiai SEO paslaugas apibūdintų apibrėžimas, jog tai - visuma priemonių ir metodų, kurių dėka pritraukiamas lankytojų ir potencialių klientų srautas į Jūsų interneto svetainę. Tai pasiekiama tik tuo atveju, jei tinklalapis pagal specifines temines užklausas atsiduria aukščiausiose Google (ar kitų paieškos sistemų) rezultatų pozicijose. Juk ir Jūs ieškodami informacijos, prekių arba paslaugų internete dažniausiai peržvelgiate tik pirmajame Google puslapyje atsirandančias nuorodas, na, galbūt kartais nukeliaujate į antrąjį puslapį, o į trečiąjį ar tolimesnius užklystate nedažnai. Kaip tik todėl SEO paslaugų pagrindinis tikslas yra pasiekti kuo aukštesnę poziciją, o idealiu atveju - pakilti į top penketuką, trejetuką arba net būti pirmuoju rezultatų sąraše.

Dar kitaip SEO paslaugos įvardijamos kaip geriausia nemokama Google reklama. Priešingai nei mokama Google reklama (Google Ads), kurios rezultatai matomi tik tol, kol skiriate tam lėšų, SEO paslaugos turi ilgalaikį efektą. Vienąkart investavus, jų poveikis juntamas ilgą laiko tarpą ir generuoja nuolatinį interneto svetainės lankytojų srautą, bent jau iki tol, kol Jūsų konkurentai susipras imtis SEO priemonių, kad Jus aplenktų. Be konkurentų aktyvumo, kitas veiksnys, galintis paveikti SEO paslaugų ilgalaikiškumą - Google algoritmo atnaujinimai. Nors dauguma jų yra kone kasdieniai, nežymūs, tačiau kas kelerius metus Google nustebina didesniais pasikeitimais (pavyzdžiui, 2011 buvo pradėtas taikyti Google Panda algoritmas, skirtas identifikuoti paviršutinišką, netinkamą, dubliuotą turinį, 2012 - Google Penguin algoritmas, vertinantis nuorodų kokybę arba 2015 - draugiškumo mobiliesiems atnaujinimas). Vis dėlto laikantis gerųjų SEO praktikų, Google algoritmo pokyčiai gąsdinti neturėtų ir SEO paslaugų teikiamas poveikis dėl to nesumažėja.

Iš esmės nesuklysime sakydami, jog SEO paslaugos yra dėkingiausias skaitmeninio marketingo kanalas, kadangi Jūs savo klientų ir pirkėjų neerzinate reklaminiais skelbimais, įkyriai nieko nesiūlote, atvirkščiai - jie patys ateina pas Jus, apsilanko Jūsų tinklalapyje, nes atsidūrėte tinkamu laiku ir vietoje Google paieškoje! Argi ne šaunu, kai pirkėjai/klientai Jus susiranda patys? Tikrai taip, ir būtent dėl šios priežasties profesionalios SEO paslaugos turėtų būti laikomos didžiausią investicinę grąžą generuojančia Google reklama.


SEO paslaugų nauda

SEO paslaugų reikšmė skaitmeniniame pasaulyje jau seniai nebekelia abejonių ar nepasitikėjimo, nes rezultatai ir skaičiai kalba už save. Žemiau pateikiame susistemintus visus privalumus, dėl kurių SEO paslaugos yra tokios svarbios internetiniam verslui.

 1. SEO paslaugos generuoja organinį lankytojų srautą į Jūsų interneto svetainę. Tinklalapiai, optimizuoti pagal tikslinės vartotojų grupės poreikį, pritraukia lankytojus natūraliai, savaime, be papildomos mokamų reklaminių pranešimų pagalbos.

 2. Tai yra marketingo kanalas, kuris dažniau nei kiti baigiasi konversija (angl. conversion) - pirkimu, užsakymu, užklausa, naujienlaiškio prenumerata ar pan.

 3. Tai ilgalaikė, nenutrūkstamai dvidešimt keturias valandas per parą, septynias dienas per savaitę veikianti marketingo priemonė.

 4. Daugeliu atveju SEO paslaugos kainuoja pigiau nei tam pačiam rezultatui pasiekti reiktų investicijų į kitus marketingo metodus.

 5. SEO garantuoja ne tik įmonės žinomumą, matomumą, bet ir skatina pasitikėjimą, klientų bei pirkėjų lojalumą. Todėl SEO paslaugos glaudžiai siejasi su viešųjų ryšių valdymu internete.

 6. Ši skaitmeninio marketingo priemonė skatina tobulėti, numatyti lankytojų poreikius ir suteikti jiems naudingą informaciją bei būdus problemoms išspręsti.

 7. SEO paslaugų efektyvumą galima pamatuoti, atvaizduoti kreivėmis ir skaitinėmis išraiškomis. SEO nauda reali ir apčiuopiama.

 8. SEO paslaugų dėka skatinami pardavimai ir fizinėje parduotuvėje. Daugelis žmonių informaciją apie prekes susiranda internete, o paskui vyksta jų apžiūrėti ir įsigyti "gyvai".

 9. Tai geriausias metodas įveikti konkurentus. Pasitelkę SEO, padarykite geriau nei jie ir Jūs laimėsite savo pirkėjų bei klientų palankumą.

 10. SEO paslaugos užtikrina teigiamą vartotojo patirtį (angl. user experience). Laimingi vartotojai = laimingi verslininkai.

Priežasčių, dėl kurių optimizavimo paieškos sistemoms paslaugos yra ir bus populiarios visame pasaulyje dar daugelį metų, esti ir ženkliai gausiau, visgi manome, kad mūsų TOP 10 Jums jau padėjo susidaryti glaustą, bet aiškų vaizdą.


Kam skirtos SEO paslaugos?

Neretai sulaukiame užklausų, kokiam verslui SEO paslaugos tinkamiausios, ar jos būtinos visiems? Todėl skubame atsakyti, kad jos naudingos kiekvienam verslui, nepriklausomai nuo verslo dydžio. Net jeigu turite tik fizinę parduotuvę ir elektroninės prekybos nevykdote, reprezentacinė optimizuota paieškos sistemoms svetainė Jums gali padėti didinant pardavimus. Taip pat profesionalios SEO paslaugos suteikia galimybę mažoms įmonėms varžytis ir aplenkti didžiuosius konkurentus, nes daugeliu atveju optimizavimo sėkmė priklauso nuo kūrybiškumo, atidumo, pastebėtų konkurentų silpnųjų vietų ir naujų galimybių įgyvendinimo. Taigi konkurencinėje kovoje dėl aukščiausių Google pozicijų, visi turi progą pasitelkę išmonę ir nuoseklų, atkaklų darbą pasiekti pačių geriausių rezultatų.


Ko SEO paslaugų tiekėjai Jums pažadėti negali?

Nepaisant visų išvardintų privalumų, SEO paslaugas teikiantys specialistai Jums negali garantuoti:

 • momentinių rezultatų (pakilti Google paieškos rezultatuose per kelias dienas neįmanoma),

 • konkrečios pozicijos arba interneto svetainės lankytojų skaičiaus padvigubėjimo/patrigubėjimo ir pan. (visa tai galima prognozuoti, bet garantuoti būtų per drąsu dėl itin dinamiškos, nuolat besikeičiančios internetinės aplinkos bei daugybės SEO paslaugas apimančių faktorių kompleksinės sąveikos),

 • skaitine verte išreikšto pardavimų padidėjimo (SEO užtikrina įmonės vardo žinomumo didinimą, lankytojų srauto pagausėjimą, bet tiesiogiai negali priversti pirkėjo/kliento pasinaudoti Jūsų siūlomomis paslaugomis ar įsigyti produktą. SEO paslaugų tiekėjai nėra atsakingi už Jūsų klientų aptarnavimo kokybę, teisingą kainodarą ar kitus veiksnius, lemiančius vartotojo apsisprendimą).