Kontaktai

Profesionalūs SEO specialistai - SEOArt

SEO specialistų darbas yra ne tik reikalaujantis techninių žinių, preciziško tikslumo, bet taip pat ir kūrybiškas, skatinantis nuolat tobulėti bei mokytis. SEO - tai ir mokslas, ir menas. SEOArt pavadinimas būtent ir atspindi šį dvilypiškumą, pabrėždamas kūrybinę, kupiną iššūkių SEO specialistų kasdienybę.

SEOArt komandą sudaro individualia veikla užsiimantys profesionalūs SEO specialistai. Kadangi optimizavimas paieškos sistemoms sunkiai įgyvendinama užduotis, jei dirbama be komandos, mes visus SEO iššūkius įveikiame dalindamiesi žiniomis, idėjomis ir patirtimi tarpusavyje. Be to, kiekvienas iš mūsų turime savo stipriąsias puses ir mėgiamas temas, todėl galite būti tikri, kad užsisakant SEOArt paslaugas, Jus konsultuos labiausiai Jūsų poreikius atitinkantis SEO specialistas.

SEO specialistas. Pareigos ir atsakomybės

SEOArt specialistas yra atsakingas už sąžiningai, kompetentingai ir laikantis naujausių tendencijų atliekamą SEO auditą, konkurentų, raktažodžių analizę bei SEO projekto (vidinės bei išorinės optimizacijos) įgyvendinimą. SEO specialistas taip pat privalo:

  • pateikti klientui ataskaitas apie atliktus darbus,

  • informuoti apie lankytojų srauto, reitingų, specifinių SEO rodiklių ir kt. pokyčius,

  • prognozuoti atokiuosius rezultatus,

  • pateikti rekomendacijas dėl tolimesnių SEO veiksmų,

  • atsakyti į visus su SEO projektu susijusius klausimus,

  • konsultuoti iškilus neaiškumams.

Mūsų SEO specialistai teikia paslaugas klientams visoje Lietuvoje, "gyvi" susitikimai galimi Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje.

Optimizuojame interneto svetaines, skirtas Lietuvos ir/ar anglakalbėms rinkoms.

Email: info@seoart.lt 

Tel. Nr.: +37065470275 (šiuo metu užsienyje)

Darbo laikas:

Pirmadienis - penktadienis: 8:00 - 17:00
Šeštadienis: 9:00 - 12:00