6 paprasti SEO žingsniai

09/13/2018

Šie SEO žingsniai - tai 6 užduočių, kurias būtina atlikti interneto svetainės SEO optimizavimo procese, sąrašas. Jie yra nesudėtingi ir skirti bene KIEKVIENAM pradedančiajam, nors juos taiko ir profesionalūs SEO specialistai.


1 žingsnis.

Jeigu dar to nesate padarę, naudodami Gmail paskyrą prisijunkite prie Google Search Console: https://www.google.com/webmasters ir patvirtinkite nuosavybę į savo turimą interneto svetainę.

2 žingsnis.

Sukurkite savo verslo Google My Business paskyrą: https://www.google.com/business/ Jei Jūsų verslas jau nebe naujokas rinkoje, greičiausiai Google jau bus sukūręs šią paskyrą už Jus, tuomet belieka įrašyti į paieškos laukelį įmonės pavadinimą, gautuose rezultatuose dešinėje pamatysite Jūsų įmonės profilį, čia spauskite "Esate šios įmonės savininkas (-ė)?" ir vadovaukitės instrukcijomis.

3 žingsnis.

Galbūt Jūs ir nesate rašytoja (-as), bet neabejotinai išmanote savo veiklos sritį. Pabandykite sukurti kad ir neilgą tekstą apie Jūsų verslo išskirtinumą, naudą, sprendžiamą problemą. Tekstą patalpinkite savo svetainės tinklaraščio skiltyje, "Apie mus" skiltyje arba pasidalinkite tekstu socialiniuose tinkluose.

4 žingsnis.

Optimizuokite savo interneto svetainėje esančias nuotraukas - nuotraukų bereikšmius pavadinimus, tokius kaip DSC_1983.JPG, pakeiskite į informatyvius, apibūdinačius nuotraukos turinį, pavyzdžiui, baltas-eko-odos-fotelis.JPG. Ir prisižadėkite, kad nuo šiol pervardinsite fotografijas dar prieš jas keliant į interneto svetainę.

5 žingsnis.

Pasinaudokite socialinių tinklų (ne tik Facebook!) galimybėmis, pavyzdžiui, užsiregistruokite ir užpildykite anketą https://www.linkedin.com, ši svetainė bene tinkamiausia naujų verslo ryšių kūrimui.

6 žingsnis.

Užsiregistruokite https://www.blogger.com svetainėje naudodamiesi savo Gmail paskyra. Ir sukurkite bent vieną tinklaraščio įrašą šioje platformoje - galite paprasčiausiai keliais sakiniais apibūdinti savo turimą interneto svetainę, įkelti nuotrauką, bet svarbiausia pridėkite aktyvią nuorodą, vedančią į Jūsų svetainės puslapį.